Rejoice prodává něco funkčního a originálního

rejoice balení kalhotNa základě této zkušenosti (již od této firmy nějaké výrobky mám), jsem se rozhodl pořídit jedny nové Rejoice kalhoty. Zjistil jsem, že určité modely prodávají na oficiálních stránkách asi o 50% levněji. Což je hodně fajn. V obchodech, kde mají stojany, jsem se vždy setkal jen s plnou cenou.

Co se firmy Rejoice týká, mají vyhráno už tím, že dělají velmi originální, kvalitní a praktické outdoor oblečení.

Internetový obchod Rejoice

Funguje velice základním způsobem. A to je hezké. Hlavní je, že tedy funguje po technické stránce jak má. Co Vás velmi potěší, je fakt, že pouze za registraci na webu dostanete ihned slevu v hodnotě 30 Kč. Což můžete vzít jako snížení poštovného (nebo ceny zboží). A to i na slevněné zboží. To potěší.

Objednal jsem si tedy tyto pěkné kalhoty. (na fotce jsem chtěl spíše poukázat na kapsu pro kalhoty 🙂 )

Balík do ruky přes Českou poštu

Objednané zboží přišlo asi o půl dne dříve než jsem předpokládal. Je vidět, že na skladě jim to klape. O co se chci hlavně podělit v tomto článku je zjištění s jakou kvalitou (příkladnou) je vyřešeno celé vyskladnění a obsah balení, které Vám dojde domů. Dorazí klasická papírová krabice. Není zbytečně velká, tak akorát. Všimneme si Rejoice lepící pásky. Označení velikosti L (aby nedošlo k záměně) a nálepka s adresou. Jednoduché, skladné, funkční. Zde je první věc, na kterou chci upozornit. Přišla čistá, pěkná, menší krabice olepená páskou s logem firmy. Takhle by to mělo vypadat.

ČTĚTE TAKÉ:  Jak na úspěšný start internetového obchodu?
Rejoice kalhoty v krabici

rejoice kalhotyV krabici nenaleznete 7 miliónů, ale Rejoice kalhoty dosahující svou kvalitou také podobné hodnoty 🙂 První co uvidíte nejsou samotné kalhoty, ale reklamní materiály. V tomto případě ovšem zaujmou. Dostanete maloobchodní ceník pro rok 2015, který je velmi prakticky na jedné straně A4 a dole jsou všechny potřebné kontakty. Další jedna strana A4 je protokol o zpětném zaslání zboží. Velmi dobrá věc. Vrácení peněz, výměna zboží, výměna zboží v jiné hodnotě. Dále k těmto Rejoice kalhotám přišel tištěný kupón na 10% slevu, motivující pro další nákup. Taky potěšilo.

A velice pěkný, velmi originální katalog Rejoice ve formátu něco mezi A4 a A5 s praktickou záložkou, která je součástí. Katalog je dvojjazyčný anglicko/český. Skvělé. Velikosti, barvy, složení, obrázek, popis tak akorát. Nic nechybí, nic nepřebývá.

Co je ovšem opravdu trefa do černého? Kapsa pro Rejoice kalhoty (na fotografii). Tohle jsem opravdu nečekal. Ideální outdoor záležitost do batohu, moc děkuji.

ČTĚTE TAKÉ:  Jak díky chatu zdarma zvýšit prodeje? 5 tipů

Takhle by mohl vypadat každý balík, který mi přijde do ruky. Samotné Rejoice kalhoty jsou samozřejmě kvalitně ušity. Kvalitní materiál. Jsem spokojen. Vlastně celý tento článek je takové malé poděkování této firmě. Za to, jaké produkty nabízí a také velmi dobře posílá až do ruky.

Jste eshopař? Jak Vaše balíky posíláte vy? Vytváříte nějakou zpětnou vazbu dárkem, dotazníkem, slevou? Sledujete spokojenost zákazníků? Pomáháte těm, co jsou nespokojení (vždy se někdo takový najde)? Děláte svou práci majitele eshopu tak dobře, že Vám někdo o Vašem balíčku napíše článek na internet?

Podělte se v komentářích, jak to děláte vy? Co Vám dává smysl?

Líbil se Vám článek? Poprosím o sdílení. Děkuji.

Hynek Opatřil

Sdílet na Pinterestu